Tuval Üzerine Sanatçı

YAĞLI BOYA KURSU

Sık sorulan sorular

Yağlıboya kurslarında neler öğretiyorsunuz ?

Amacımız size yalnızca istediğiniz bir tabloyu yaptırmak değil aynı zamanda tüm teknik bilgileri de aktarıp uygulamaya dökmektir. Ayrıca profesyonellik kelimesi size korkutmasın, yağlı boya derslerine başlamak için hiçbir bilgiye ve tecrübeye sahip olmanız gerekmez. Daha önce fırça tutmamış dahi olsanız dersler ile gelişiminizde gözle görülür bir fark yaratacaksınız.

 

Sınıflarınız kaç kişilik ?

Yağlı Boya dersleri Grup olarak işlenmektedir.

 

Ücret ne kadar ?

Ders ücretlerini görmek için tıklayın.

 

Yaş sınırınız var mı ?

Yağlı boya su bazlı bir boya değildir, terebentin ve keten yağı gibi maddeler ile çalışıldığından dolayı çocuk yaş grupları ile çalışılmamaktadır. Ancak 13 yaş itibari ile öğrencinin de durumu göz önünde bulundurularak çalışmalar sağlanabilir.

 

Ders saatlerini ve günlerini öğrenebilir miyim ?

Ders saatleri kayıt olacağınız gruba göre değişmektedir detaylı bilgi için lütfen 0224 711 02 01 numaralı telefondan bize ulaşınız.

 

Derse gelemediğim de telafi dersi yapıyor musunuz ?

Grup derslerde telafi uygulamamız bulunmamaktadır.

 

Sertifika veriyor musunuz ?

8 ay sonunda her öğrenciye kurumumuz tarafından katılım belgesi verilmektedir.

 

Derslere ek olarak ne gibi etkinlikleriniz var ?

Yılda birkaç kez düzenlenen öğrenci konserleri,gösteriler ,dans geceleri , toplu orkestra çalışmaları ve sanatsal geziler, Sergiler ders dışı etkinlik kapsamındadır.

 

Kurumunuzun fiziksel imkanları nelerdir ?

Kurumumuz bünyesinde derslikler,bekleme salonu,ücretsiz kafeterya,ücretsiz fotokopi,kablosuz internet ve müzik yayınları bulunmaktadır. Ayrıca tüm sınıflarımız klimalı ve tüm eğitim materyallerine sahiptir.

 

Ulaşım durumunuz nedir ?

Arya Sanat Okulu, İnegöl şehir merkezinde olup otobüs duraklarına çok yakındır. Herhangi bir ulaşım sorunu bulunmamaktadır.Kroki için tıklayın.

 

Ödemelerde kredi kartı geçerli mi ?

Tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.