PERSCHOOL PRODİGİES
3-6 YAS ERKEN MÜZİK EGİTİMİ 

.

Sık sorulan sorular

Preschool Prodigies 3-6 yaş erken müzik eğitimi  kurslarında neler öğretiyorsunuz ?

Okul öncesi, ilkokul ve ortaokul çağındaki çocuklar için müzik ve nota eğitimine artık çok farklı bir bakış açısı geliyor. Amerika'nın 1 numaralı 3-6 Yaş Eğlenceli Temel Müzik Eğitimi artık İnegöl'de...

Herhangi bir enstrümana başlamadan önce psp eğitimi alan öğrenciler, özellikle Temel Piyano Eğitimine harika bir başlangıç yapabiliyor.

Sadece bir müzik ve nota eğitimi olmayan PsP eğitimi alan öğrencilere; erken öğrenme çağında enternasyonel müzik anlayışıyla tanışma, ingilizceyi müüzik alanında da kullanarak doğal süreçte yabancı dilini pekiştirme, PsP deskbellerin kusursuz tınıları ve PsP nin sistematik bir biçimde ilerleyen eğlenceli müfredat yapısı ile, bütüncül bir müzik ve nota imkanı sunuyor.

 

Sınıflarınız kaç kişilik ?

Erken yaş müzik eğitimi  grup ders olarak yapılmaktadır.  Grup dersler, aynı yaş ve aynı seviyede en fazla 5 kişilik sınıflarda yapılmaktadır.

 

Ücret ne kadar ?

Ders ücretlerini görmek için tıklayın.

 

Yaş sınırınız var mı ?

Dersler, 3 yaş ve üzeri her yaş için uygundur.

 

Ders saatlerini ve günlerini öğrenebilir miyim ?

Erken yaş müzik eğitimi dersleri grup olarak hafta sonu yapılmaktadır detaylı bilgi için  0224 711 02 01 no'lu telefonu arayabilirsiniz.

 

Derse gelemediğim de telafi dersi yapıyor musunuz ?

Erken yaş müzik eğitimi grup olarak işlendiği için telafisi yapılamaktadır.

 

Sertifika veriyor musunuz ?

8 ay sonunda her öğrenciye kurumumuz tarafından katılım belgesi verilmektedir.

 

Derslerde nota eğitimi var mı ?

Müzik yapmak temel amaç olsa da müziği okuyabilmek yani nota öğrenmek önemlidir. Bu sebepten derslerin içeriğinde müzik teorisi adı altında nota eğitimi de mevcuttur.

 

Derslere başlamak için enstrüman almalı mıyım ?

Evde her gün düzenli çalışabilmeniz için kendinize ait bir enstrümanınızın olması gerekmektedir.

 

Derslere ek olarak ne gibi etkinlikleriniz var ?

Yılda birkaç kez düzenlenen öğrenci konserleri, toplu orkestra çalışmaları ve sanatsal geziler ders dışı etkinlik kapsamındadır.

 

Kurumunuzun fiziksel imkanları nelerdir ?

Kurumumuz bünyesinde derslikler,bekleme salonu,ücretsiz kafeterya,ücretsiz fotokopi,kablosuz internet ve müzik yayınları bulunmaktadır. Ayrıca tüm sınıflarımız klimalı ve tüm eğitim materyallerine sahiptir.

 

Ulaşım durumunuz nedir ?

Arya Sanat Okulu, İnegöl şehir merkezinde olup otobüs duraklarına çok yakındır. Herhangi bir ulaşım sorunu bulunmamaktadır.Kroki için tıklayın.

 

Ödemelerde kredi kartı geçerli mi ?

Tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.