YETİŞKİN JAZZ DANS

Sık sorulan sorular

Yetişkin Jazz Dans kurslarında neler öğretiyorsunuz?

Kökenleri Afrika ve Karayip danslarına dayanan Jazz Dans, klasik bale ve modern dans dünyasından koreografilerde can bularak bugünkü formuna ulaşmıştır. Bale tekniğinin yanı sıra, ritim kullanma, estetik ve doğaçlamaya dayanan Jazz Dans, var olduğu günden bu yana popüler müzik ile paralel bir gelişme gösterir. Önceleri Broadway müzikal ve sinemalarda kullanılan Jazz Dans, günümüzde tüm görsel sahne sanatları arasında popülaritesi artan dans stillerinden biridir. Kişisel stilin ve özgünlüğün ön planda olduğu dersler işliyoruz.

 

Sınıflarınız kaç kişilik ?

Dans dersleri Grup olarak işlenmektedir.

 

Ücret ne kadar ?

Ders ücretlerini görmek için tıklayın.

 

Yaş sınırınız var mı ?

Dersler, 13 yaş ve üzeri her yaş için uygundur.

 

Ders saatlerini ve günlerini öğrenebilir miyim ?

Derslerimiz  haftada bir gün, bir saat olarak yapılmaktadır. ders  saatlerini öğrenmek için 0224 711 02 01 no'lu telefonu arayabilirsiniz.

Sertifika veriyor musunuz ?

8 ay sonunda her öğrenciye kurumumuz tarafından katılım belgesi verilmektedir.

 

Derslere ek olarak ne gibi etkinlikleriniz var ?

Yılda birkaç kez düzenlenen öğrenci konserleri,gösteriler ,dans geceleri , toplu orkestra çalışmaları ve sanatsal geziler ders dışı etkinlik kapsamındadır.

 

Kurumunuzun fiziksel imkanları nelerdir ?

Kurumumuz bünyesinde derslikler,bekleme salonu,ücretsiz kafeterya,ücretsiz fotokopi,kablosuz internet ve müzik yayınları bulunmaktadır. Ayrıca tüm sınıflarımız klimalı ve tüm eğitim materyallerine sahiptir.

 

Ulaşım durumunuz nedir ?

Arya Sanat Okulu, İnegöl şehir merkezinde olup otobüs duraklarına çok yakındır. Herhangi bir ulaşım sorunu bulunmamaktadır.Kroki için tıklayın.

 

Ödemelerde kredi kartı geçerli mi ?

Tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.