DANS KURSU

Sık sorulan sorular

Dans çeşitlerine göre kurslarda neler öğretiyorsunuz ?

Moder Dans

Amaç; vücudu doğru bir forma sokmak, estetikle ritmi birleştirerek, en doğal yoldan dans edebilme becerisi kazandırmaktır.Coşku ve enerjiyi ritimle buluşturan modern dans derslerimiz haftada 1gün, 1  saat olup, tüm yaş gruplarına açıktır.
Klasik Bale
Bale eğitimine 4 yaşından itibaren öğrenci kabul etmektedir. Öğrencilerimiz fiziksel uygunluğu incelendikten sonra, seviye ve yaş gruplarına göre sınıflara yerleştirilir.Okulumuzda toplam eğitim süresi 4 yaşında başladığı takdirde, 2 yıl hazırlık, 6 yıl teknik eğitim olmak üzere toplam 8 yıl sürmektedir.
Latin Dansları
Keyifli bir ortamda sosyalleşmek, aynı zamanda spor yapmak ve güzel dans etmek istiyorsanız harika bir seçenek
Salsa
Bachata
Kizomba
Cha cha cha
Rumba
Swing
danslarından oluşan  latin dansları programımız en hızlı ve en keyifli şekilde dansınızı geliştirmenizi amaçlar.
Her hafta düzenlediğimiz pratik saatlerimiz ve dans gecelerimiz ile, dansınızı keyifli bir tutkuya dönüştürebilirsiniz.
Hip Hop
Hip Hop dansı bilmiyor ve öğrenmek istiyorsan seni buraya alalım!1970’li yıllarda Amerika’da zenciler tarafından ortaya çıkarılan Hip Hop dansı, funk, jazz ve soul müziklerinden etkilenerek gelişmiş ve şekillenmiştir. Azınlığın kendini duyurma, isyanını ve başkaldırısını anlatma yolu olan hip hop, akrobatik boyutta figürleri ile zor ancak eğlenceli bir danstır. Hip hop kursları sayesinde günümüzde bu dansı öğrenmek mümkün.Ellerin ve kolların serbest bir şekilde kullanıldığı, kendine has giyim tarzı ve müzikleri olan Hip Hop, zencilerin isyanını rap müzik ile birlikte sergileyerek dünyaya duyurmuştur. Günümüzde gençlerin en çok tercih ettiği danslardan biri olmaya devam etmektedir.
Düğün Dansı
Hayatınızın en önemli gecesini özgün bir dansla unutulmaz hale dönüştürmeye hazır mısınız?Bu keyifli yolculukta profesyonel bir yardım için sizlere eşlik etmeye hazırız
Arjantin Tango
Tutkuyu, aşkı, hüznü ve ihtirası harmanlayan bu dans, hiçbir söz olmadan kendi kendini ve partnerini anlayabilme sanatıdır.Tarifi, tanımı ve hissiyatı kişiden kişiye değişebilen; kelimelere dökülmeyen ikinci bir dil gibidir.Hayatın adımlara olan izdüşümüdür. Bu nedenle sadece hareketlerle kısıtlı bir dans değil, kadının da erkeğin de partnerini hissettiği ve anlamaya çalıştığı bir iletişim şeklidir.Son dönemde popülerliği artan arjantin tango, yüzyılı aşkın geçmişi ile her hareketin kalpten geldiği bir danstır. Dans ederken mutlu olmalı ve mutluluğu aramalısınız.Bu farklı dünyadaki sonu gelmez arayışa sizleri de davet ediyoruz

 

Sınıflarınız kaç kişilik ?

Dans dersleri Grup olarak işlenmektedir.

 

Ücret ne kadar ?

Ders ücretlerini görmek için tıklayın.

 

Yaş sınırınız var mı ?

Dersler, 6 yaş ve üzeri her yaş için uygundur.

 

Ders saatlerini ve günlerini öğrenebilir miyim ?

Ders saatleri dans türüne göre değişmektedir detaylı bilgi için lütfen 0224 711 02 01 numaralı telefondan bize ulaşınız.

 

Derse gelemediğim de telafi dersi yapıyor musunuz ?

Özel derslerde gelemediğiniz günler, boş olduğunuz başka bir günde telafi edilmektedir.

 

Sertifika veriyor musunuz ?

8 ay sonunda her öğrenciye kurumumuz tarafından katılım belgesi verilmektedir.

 

Derslere ek olarak ne gibi etkinlikleriniz var ?

Yılda birkaç kez düzenlenen öğrenci konserleri,gösteriler ,dans geceleri , toplu orkestra çalışmaları ve sanatsal geziler ders dışı etkinlik kapsamındadır.

 

Kurumunuzun fiziksel imkanları nelerdir ?

Kurumumuz bünyesinde derslikler,bekleme salonu,ücretsiz kafeterya,ücretsiz fotokopi,kablosuz internet ve müzik yayınları bulunmaktadır. Ayrıca tüm sınıflarımız klimalı ve tüm eğitim materyallerine sahiptir.

 

Ulaşım durumunuz nedir ?

Arya Sanat Okulu, İnegöl şehir merkezinde olup otobüs duraklarına çok yakındır. Herhangi bir ulaşım sorunu bulunmamaktadır.Kroki için tıklayın.

 

Ödemelerde kredi kartı geçerli mi ?

Tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ödemelerinde tek çekim için herhangi bir fark alınmamaktadır. Taksitli ödemelerde banka anlaşmasına bağlı olarak fark uygulanmaktadır.