fhfgffdsd.png

GÜZEL SANATLAR HAZIRLIK

Sık sorulan sorular

Güzel Sanatlar Hazırlık kurslarında neler öğretiyorsunuz ?

Güzel sanatlara hazırlık kursu  ; lise, üniversite ve yurtdışı ünivesitelerinde güzel sanatlar bölümünde okumak isteyen bireylerin tercih ettiği eğitim merkezleridir. Bu açıdan bakıldığında güzel sanatlara hazırlık kursu aslında mesleki anlamda bir eğitim merkezine geçişte köprü görevi görmektedir. Saydığımız eğitim kurumları (lise, üniversite ve yurtdışı üniversite) güzel sanatlara hazırlık  bölümlerine öğrenci alımı yaparken genel olarak yetenekleri ölçmektedirler.
Güzel sanatların içindeki herhangi bir bölüme ilgi duyan bireyler başarılarını yetenek sınavlarında ispatlamak için güzel sanatlara hazırlık kurslarını tercih etmektedirler. Dolayısıyla bireylerin bu yetenek sınavında başarılı olabilmeleri için asgari düzeyde bir yeteneğe sahip olmaları gerekmektedir.   Güzel sanatlara hazırlık kursları   başarının düzeyini arttırmak için düzenlenmiş kurumlardan oluşur.

Arya Sanat Güzel Sanatlar Hazırlık kurslarının avantajları nelerdir ?

Arya Sanat sizlere birçok açıdan avantajlar sunmaktadır. Her şeyden önce  hayalinizi gerçekleştirmek için en kaliteli planlamayı ve çalışmayı yürütür.
Güzel sanatlara hazırlık kursu ilgi alanınızı daha fazla benimsemenize ve bilmenize destek sunar. Kurs süresince kendi eksik yönlerinizin farkına varıp profesyonelce hareket eden eğitmenlerimiz sayesinde eksiklerinizi tamamlama fırsatı edineceksiniz.
Güzel sanatlara hazırlık kursuna gittiğinizde, hala aklınızda hangi alana yönelmekle ilgili olarak soru işaretleri varsa, kursumuzun uzman eğitmeni size bu konuda destek olacaktır. Öte yandan, kurs ortamı bir grup çalışmasını da aktif hale getirir. Kursta edindiğiniz dostlarınızla çalışmalarınız konusunda paylaşımlarda bulunma şansına kavuşacaksınız. Ayrıca bu grup çalışması sizin neyi doğru; neyi yanlış yaptığınızı da açığa çıkaracaktır. Bu süreç kümülatif bir süreçtir. Öğrenme de bu biçimde adım adım gerçekleşir.
Son olarak, Arya Sanat olarak, etkin ve verimli bir çalışma sistemiyle sizi kendi alanınızda başarılı bireylere dönüştürmeye hazırız. Bizler sanatın gücüne ve etkisine sonuna kadar inanan bir zihnin yansımasıyız. Hep birlikte çalışa çalışa, ürete ürete sanatı en üst düzeye çıkarmaya çalışmaktayız.
İlk hedefimiz  her zaman başarıya odaklanmaktır. Burada esas olan bireylerin yetenek sınavlarına sıkı bir şekilde, disiplinli ve düzenli çalışmalar ile hazırlanmasıdır. Kursumuz güncel, çağdaş ve etkili eğitim yöntemlerini kullanarak kurs katılımcılarının başarılarını olumlu yönde etkilemektedir.
Bu başarılı sonucun ortaya çıkması için her şeyden önce sizler için iyi bir çalışma ortamı düzenlemekteyiz.
Dolayısı ile sizlerin  başarısını her şeyden ayrı olarak düşünmekteyiz. Öğrencilerimize sadece kurs süresi içinde değil kurs bittikten sonraki süreçte de destek olmaktayız.
Kazanmak için Arya Sanat!

 

Sınıflarınız kaç kişilik ?

Yetenek sınavı hazırlık  dersleri, özel ders ve grup ders olarak yapılmaktadır. Özel dersler, birebir yapılır ve enstrüman  eğitimi  içindir. 

 

Ücret ne kadar ?

Ders ücretlerini görmek için tıklayın.

 

Yaş sınırınız var mı ?

Dersler, 10 yaş ve üzeri her yaş için uygundur.

 

Ders saatlerini ve günlerini öğrenebilir miyim ?

Güzel Sanatlar Hazırlık programımızın ders saatleri haftada 4 gün  21 saat şeklindedir.  Ders gün ve  saatlerini öğrenmek için 0224 711 02 01 no'lu telefonu arayabilirsiniz.

Sertifika veriyor musunuz ?

8 ay sonunda her öğrenciye kurumumuz tarafından katılım belgesi verilmektedir.

Derslere ek olarak ne gibi etkinlikleriniz var ?

Yılda birkaç kez düzenlenen sergiler ve sanatsal geziler ders dışı etkinlik kapsamındadır.

 

Kurumunuzun fiziksel imkanları nelerdir ?

Kurumumuz bünyesinde derslikler,bekleme salonu,ücretsiz kafeterya,ücretsiz fotokopi,kablosuz internet ve müzik yayınları bulunmaktadır. Ayrıca tüm sınıflarımız klimalı ve tüm eğitim materyallerine sahiptir.

 

Ulaşım durumunuz nedir ?

Arya Sanat Okulu, İnegöl şehir merkezinde olup otobüs duraklarına çok yakındır. Herhangi bir ulaşım sorunu bulunmamaktadır.Kroki için tıklayın.

 

Ödemelerde kredi kartı geçerli mi ?

Tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.